Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Matrace

Novinky
Akuku Nepremokavý chránič matraca do postieľky, 120x60cm

Gumový základ. Vrchná vrstva z mäkkej bavlny. Pogumované dno chráni matrac pred navlhnutím.Podšívka je vyrobená z vodeodolnej lekárskej tkaniny.Bez ft..

7.10€

Akuku Nepremokavý froté chránič matraca, 50x70cm

Gumový základ. Vrchná vrstva z mäkkej bavlny. Pogumované dno chráni matrac pred navlhnutím.Podšívka je vyrobená z vodeodolnej lekárskej tkaniny.Bez ft..

4.30€

Novinky
Akuku Nepremokavý voskovaný chránič na matrac do postieľky, 50x120cm

Nepostrádateľný pre starostlivosť o osoby upútané na lôžko. Užitočné pri ochoreniach spojených s inkontinenciou moču. Proti preležaninám a proti spále..

1.61€

Baby Nellys Chránič matraca do postieľky, 120x60cm, sivý Baby Nellys Chránič matraca do postieľky, 120x60cm, sivý

Podklad sa skladá z dvoch vrstiev:- vonkajšia vrstva z mäkkého džerseja, príjemná na dotyk a nedráždi pokožku,- dno zo špeciálnej membrány, ktorá chrá..

6.71€

Baby Nellys Chránič matrace kolekcie Baby Dreams

Chránič matraca Baby Dreams. Zdravotne nezávadný. Vhodný pre deti od narodenia. Chránič sa uchytáva na matrac z 4 strán na kvalitnú gumu. Materiál: ba..

13.06€

Baby Nellys Detská matrac ALOE DE LUX  pena / kokos Baby Nellys Detská matrac ALOE DE LUX  pena / kokos

Veľmi kvalitný detský matrac DE LUX s ALOE. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. Detská matrac ALOE DE LUX pena / kokos. Zdravotne nezávadná. Vhodná pre de..

42.41€

Baby Nellys Detská matrac kokos / pena / kokos kolekcie Baby Dreams

Detská matrac kokos / pena / kokos Baby Dreams. Farba poťahu sa môže líšiť (podľa dodávky výrobcu). Tuhosť: H3 - stredne tuhá. Zdravotne nezávadná. V..

31.69€

Baby Nellys Detská matrac kokos / pena / pohanka - 120x60x8cm Baby Nellys Detská matrac kokos / pena / pohanka - 120x60x8cm

Detská matrac kokos / pena / pohánka Baby Dreams. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. Zdravotne nezávadná. Vhodná pre deti od narodenia. Matrac je 3vrtsvá - k..

35.27€

Baby Nellys Detská pena / kokos matrac Baby Dreams Baby Nellys Detská pena / kokos matrac Baby Dreams

Detská penový matrac s kokosom Baby Dreams. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. Matrac sa skladá z dvoch vrstiev - peny a kokosové rohože. Zdravotne nezávadná..

28.13€

Baby Nellys Detská pena / kokos matrac kolekcie Baby Dreams - 160 x 70 cm / 7 cm

Detská penový matrac s kokosom Baby Dreams. Matrac sa skladá z dvoch vrstiev - peny a kokosové rohože. Zdravotne nezávadná. Vhodná pre deti od naro..

38.83€

Baby Nellys Detská pena / pohánka matrace kolekcie Baby Dreams Baby Nellys Detská pena / pohánka matrace kolekcie Baby Dreams

Detská penový matrac s pohánkou Baby Dreams. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. Zdravotne nezávadná. Vhodná pre deti od narodenia. Poťah je prateľný, odopína..

26.94€

Baby Nellys Detská penový matrac ALOE DE LUX Baby Dreams Baby Nellys Detská penový matrac ALOE DE LUX Baby Dreams

Veľmi kvalitný detský matrac DE LUX s ALOE. Detská matrac ALOE DE LUX PENA. Zdravotne nezávadná. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. Vhodná pre deti od narode..

38.83€

Baby Nellys Detská penový matrac Baby Dreams Baby Nellys Detská penový matrac Baby Dreams

Detská penový matrac Baby Dreams. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. Zdravotne nezávadná. Vhodná pre deti od narodenia. Poťah je prateľný, odopínateľný na kv..

26.15€

Baby Nellys Detská penový matrac kolekcie Baby Dreams do kolísky.

Detská penový matrac Baby Dreams do kolísky. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. 1. Kvalita. Poťah je prateľný, odopínateľný na kvalitný zips. Poťah: 68% poly..

9.49€

Baby Nellys Detský matrac kokos/pena/pohánka - 140 x 80 cm Baby Nellys Detský matrac kokos/pena/pohánka - 140 x 80 cm

Materac dziecięcy kokos/pianka/gryka Baby Dreams. Sztywność: H3 - średnio sztywna. Zdrowy. Odpowiedni dla dzieci od urodzenia. Materac jest 3 warstw..

43.60€

Baby Nellys Detský matrac latex / pena, LORA

Detský latexovo-penový matrac. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. - prešívaný poťah - latexová vložka 2cm. - dilatačná vložka - kvalitná pena - hrúbka 9 cm. ..

97.94€

Baby Nellys Detský matrac latex / pena, LORA Baby Nellys Detský matrac latex / pena, LORA

Detský latexovo-penový matrac. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. - prešívaný poťah - latexová vložka 2cm. - kvalitná pena - hrúbka 9 cm. Poťah je prateľný, ..

66.52€

Baby Nellys Detský penový matrac 160x80/8cm kolekcia Baby Dreams Baby Nellys Detský penový matrac 160x80/8cm kolekcia Baby Dreams

Detský penový matrac Baby Dreams. Tuhosť: H3 - stredne tuhá. Zdravotne nezávadná. Vhodná pre deti od narodenia. Poťah je prateľný, odopínateľný na k..

33.29€

Baby Nellys Matrac do kočíka - pena/kokos

Matrac do kočíka - pena/kokos. Zdravotne nezávadný. Vhodná pre deti od narodenia. ..

13.06€

Baby Nellys Matrac do kočíka - pena/kokos/pohánka

Matrac do kočíka - pena/kokos/pohánka. Zdravotne nezávadný. Vhodná pre deti od narodenia. ..

14.64€

Baby Nellys Matrac pre ohrádku - rozmer 90 x 90 cm. Baby Nellys Matrac pre ohrádku - rozmer 90 x 90 cm.

Penový matrac do detskej ohrádky. Zdravotne nezávadná. Vhodná pre deti od narodenia. Rozmer: 90 x 90 x 6 cm. Matrac je určená pre všetky typy..

23.76€

Baby Nellys Nepremokavé prestieradlo biele 120x60

Nepremokavé froté plachta do Vašej postieľky Baby Nellys®. Plachta froté na gumičku, naspodku je jemný poťah mäkčené fólie, ktorá chráni matrac pred ..

9.48€

Baby Nellys Penová matrac do kočíka, 75x35x3 cm

Penový matrac do kočíka. Zdravotne nezávadný. Vhodný pre deti od narodenia. ..

7.91€

Novinky
Baby Nellys Turistický matrac 120 x 60 cm, Hvezdičky - sivá, biela Baby Nellys Turistický matrac 120 x 60 cm, Hvezdičky - sivá, biela

Turistický matrac. Turistický matrac s poťahom zo 100% bavlny je ideálnym riešením najmä pri cestovaní. Matrac je dodávaný s taškou s uchom, ktorá uľ..

26.94€

Zobrazenie 1 až 24 z 49 (3 stránok)