Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Nivea

NIVEA BABY Ochranný zkludňujucí šampon - 200ml

NIVEA BABY Ochranný šampón - 200ml. Vďaka extrémne miernemu zloženiu obohatenému harmančekovým extraktom upokojuje a udržuje optimálne pH pokožky. ..

4.73€

NIVEA Detská jemná kúpeľ BAMBINO - 400 ml

Detská jemná kúpeľ Bambino Umývací gél je vhodný pre časté umývanie tela dojčiat a detí. Vďaka ošetrujúcim zložkám umýva a zároveň chráni pokožku ..

5.12€

Novinky
NIVEA Detská jemná kúpeľ BAMBINO - 400 ml - špeciálna edícia NIVEA Detská jemná kúpeľ BAMBINO - 400 ml - špeciálna edícia

Umývací gél je vhodný pre časté umývanie tela dojčiat a detí. Vďaka ošetrujúcim zložkám umýva a zároveň chráni pokožku pred vysúšaním. Pokožku zanechá..

4.73€

NIVEA Detské mydlo BAMBINO s lanolínou

Detské mydlo BAMBINO s lanolínou. Mydlo s lanolínu, ktorý má zvláčňujúci a hydratačný účinok na jemnú a citlivú detskú pokožku. Charakteristika: - l..

1.16€

NIVEA Detské vlhčené obrúsky BAMBINO - 2 x 63 ks

Čistiace obrúsky Bambino. Balenie obsahuje 2 x 63 kusov. Čistí, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Zanechávajú pocit sviežosti a p..

6.71€

NIVEA Detské vlhčené obrúsky BAMBINO - 4 x 63 ks

Čistiace obrúsky Bambino. Balenie obsahuje 4 x 63 kusov. Čistí, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Zanechávajú pocit sviežosti a p..

8.86€

NIVEA Detské vlhčené obrúsky BAMBINO - 63 ks

Čistiace obrúsky Bambino. Balenie obsahuje 63 kusov. Čistí, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Zanechávajú pocit sviežosti a príje..

2.83€

NIVEA Detský ochranný krém BAMBINO - 150 ml

Detský ochranný krém Bambino - 150 ml. Ochranný krém, ktorý je vhodný pre každodennú starostlivosť o citlivú pokožku dojčiat a detí. Obsiahnutý oxi..

4.73€

NIVEA Detský šampon BAMBINO - s vitamínom B3

Detský šampón Bambino - s vitamínom B3. Šampón je vhodný pre časté umývanie vlasov dojčiat a detí. Obsahuje jemné zložky s vitamínom B3, umýva a st..

4.06€

NIVEA Detský umývací gél BAMBINO na telo i vlásky

Detská jemná kúpeľ pre telo a vlásky Bambino. Umývací gél je vhodný pre časté umývanie vláskov a tela dojčiat a detí. Vďaka ošetrujúcim zložkám umý..

4.73€

NIVEA Sada mydiel BAMBINO - modrá NIVEA Sada mydiel BAMBINO - modrá

Súprava detských mydiel BAMBINO. Mydlo s lanolínom, ktorý má zvláčňujúci a hydratačný účinok na jemnú a citlivú detskú pokožku. Mydlá sú vykonaná v..

2.42€

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)