Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Nivea

Hydratačné mlieko NIVEA

Hydratačné mlieko NIVEA. Citlivá detská pokožka potrebuje pozornosť 24 hodín denne. Jemné zloženie v kombinácii s výťažkami z aloe vera zvláčňuje, ..

4.55€

Hydratačný gél na telo a vlasy s pumpičkou NIVEA, 500 ml

Hydratačný gél na telo a vlasy Upokojuje suchú a veľmi citlivú detskú pokožku, dlhodobo ju zvláčňuje a chráni pred vysúšaním. Zloženie s certifikova..

8.36€

NIVEA BABY Ochranný zkludňujucí šampon - 200ml

NIVEA BABY Ochranný šampón - 200ml. Vďaka extrémne miernemu zloženiu obohatenému harmančekovým extraktom upokojuje a udržuje optimálne pH pokožky. ..

4.77€

NIVEA Bambino FAMILY Osviežujúci šampón, 400 ml, normálne vlasy NIVEA Bambino FAMILY Osviežujúci šampón, 400 ml, normálne vlasy

Family šampón Bambino. Šampón pre celú rodinu dokonale osvieži, zachová najväčšiu citlivosť a jemnosť, stará sa o vlasy a pokožku hlavy. Receptúra ?..

4.37€

NIVEA Bambino FAMILY Osviežujúci šampón, 400 ml, regenerácia a hydratácia NIVEA Bambino FAMILY Osviežujúci šampón, 400 ml, regenerácia a hydratácia

Family šampón Bambino. Šampón pre celú rodinu dokonale hydratuje, zachováva najväčšiu citlivosť a stará sa o vlasy a pokožku hlavy. Receptúra ??je o..

4.37€

NIVEA Detská jemná kúpeľ BAMBINO - 400 ml

Detská jemná kúpeľ Bambino Umývací gél je vhodný pre časté umývanie tela dojčiat a detí. Vďaka ošetrujúcim zložkám umýva a zároveň chráni pokožku ..

5.17€

NIVEA Detská jemná kúpeľ BAMBINO - 400 ml - špeciálna edícia NIVEA Detská jemná kúpeľ BAMBINO - 400 ml - špeciálna edícia

Umývací gél je vhodný pre časté umývanie tela dojčiat a detí. Vďaka ošetrujúcim zložkám umýva a zároveň chráni pokožku pred vysúšaním. Pokožku zanechá..

4.77€

NIVEA Detské mydlo BAMBINO s lanolínou

Detské mydlo BAMBINO s lanolínou. Mydlo s lanolínu, ktorý má zvláčňujúci a hydratačný účinok na jemnú a citlivú detskú pokožku. Charakteristika: - l..

1.17€

NIVEA Detské vlhčené obrúsky BAMBINO - 4 x 63 ks

Čistiace obrúsky Bambino. Balenie obsahuje 4 x 63 kusov. Čistí, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Zanechávajú pocit sviežosti a p..

8.93€

NIVEA Detské vlhčené obrúsky BAMBINO - 63 ks

Čistiace obrúsky Bambino. Balenie obsahuje 63 kusov. Čistí, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Zanechávajú pocit sviežosti a príje..

2.86€

NIVEA Detský ochranný krém BAMBINO - 150 ml

Detský ochranný krém Bambino - 150 ml. Ochranný krém, ktorý je vhodný pre každodennú starostlivosť o citlivú pokožku dojčiat a detí. Obsiahnutý oxi..

4.77€

NIVEA Detský ochranný krém BAMBINO - 75 ml

Detský ochranný krém Bambino - 75 ml. Ochranný krém, ktorý je vhodný pre každodennú starostlivosť o citlivú pokožku dojčiat a detí. Obsiahnutý oxid..

2.36€

NIVEA Detský šampon BAMBINO - s vitamínom B3

Detský šampón Bambino - s vitamínom B3. Šampón je vhodný pre časté umývanie vlasov dojčiat a detí. Obsahuje jemné zložky s vitamínom B3, umýva a st..

4.09€

NIVEA Detský šampón BAMBINO, 400ml

Detský šampón Bambino. Šampón je vhodný pre časté umývanie vlasov dojčiat a detí. Nedráždi oči. Obsah: 400 ml. Vhodný pre deti od 1 roka...

4.37€

NIVEA Detský umývací gél BAMBINO na telo i vlásky

Detská jemná kúpeľ pre telo a vlásky Bambino. Umývací gél je vhodný pre časté umývanie vláskov a tela dojčiat a detí. Vďaka ošetrujúcim zložkám umý..

4.77€

NIVEA Jemný šampón a kúpeľ pre celé 2v1, 200 ml

Šampón a jemná kúpeľ pre celé telo NIVEA - 2v1. Obsahuje vybrané ingrediencie vhodné pre citlivú detskú pokožku a 0% alkalických mydiel. Jeho pH je..

5.17€

NIVEA Púder, 100 g

Nivea púder, 100g...

6.45€

NIVEA Sada mydiel BAMBINO - modrá NIVEA Sada mydiel BAMBINO - modrá

Súprava detských mydiel BAMBINO. Mydlo s lanolínom, ktorý má zvláčňujúci a hydratačný účinok na jemnú a citlivú detskú pokožku. Mydlá sú vykonaná v..

2.44€

NIVEA Sada mydiel BAMBINO - ružová NIVEA Sada mydiel BAMBINO - ružová

Súprava detských mydiel BAMBINO. Mydlo s lanolínom, ktorý má zvláčňujúci a hydratačný účinok na jemnú a citlivú detskú pokožku. Mydlá sú vykonaná v..

2.44€

Zobrazenie 1 až 19 z 19 (1 stránok)