Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Čaje, kaše

Biočaj pre dojčiace mamičky BABIO®

Biočaj pre dojčiace mamičky BABIO®. Biočaj pre dojčiace mamičky obsahuje osvedčenú kombináciu byliniek (fenikla, rasce, medovky a jastrabiny) a výbo..

2.65€

Detský biočaj BABIO - černicové

Detský ovocný čaj Babio® -OSTRUŽINOVÝ. Vhodný pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Detský černicový biočaj má lahodnú chuť a je skvelým prírodným prostr..

2.56€

Detský biočaj BABIO - lesné plody

Detský ovocný čaj Babio® - LESNÉ OVOCIE. Vhodný pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Čučoriedky a šípok sú bohatými zdrojmi vitamínu C a prírodných anto..

2.65€

Detský biočaj BABIO - RAKYTNÍKOVÝ

Detský ovocný čaj Babio® -RAKYTNÍKOVÝ. Vhodný pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Detský rakytníkový biočaj je skvelým prírodným prostriedkom pre správ..

2.65€

Detský biočaj feniklový BABIO

Detský feniklový biočaj je skvelým prírodným prostriedkom pre doplnenie tekutín dojčiat a malých detí od ukončeného 1. týždňa života. Fenikel obsahuje..

2.65€

Detský biočaj ovocný BABIO

Detský ovocný čaj Babio®. Vhodný pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Detský ovocný biočaj je skvelý na osvieženie a doplnenie potrebných tekutín počas ..

2.65€

Detský biočaj rumančekový BABIO

Harmanček pravý biočaj je skvelým prírodným prostriedkom pre doplnenie tekutín dojčiat a malých detí od ukončeného 1. týždňa života. Rumanček pravý sa..

2.65€

Detský biočaj utišujúci BABIO

Detský čaj - utišujúci, ukľudňujúci Babio® Určený pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Lípa, medovka, mäta a harmanček sú osvedčenou kombináciou bylinie..

2.65€

Detský bionápoj BABIO® - feniklový

BABIO detský bio nápoj - feniklový 180g. Vhodný pre deti od ukončeného 1. týždňa. Detský nápoj v prášku. Kladne posúdené Českou pediatrickou spoločnos..

5.17€

Detský bionápoj BABIO® - JAHODA

BABIO detský bio nápoj JAHODA. Pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Detský nápoj v prášku. Kladne posúdené Českou pediatrickou spoločnosťou. BABIO J..

5.17€

Detský bionápoj BABIO® - konejšivý

BABIO detský bio nápoj Pokojný spánok. Pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Detský nápoj v prášku. Kladne posúdené Českou pediatrickou spoločnosťou. ..

5.17€

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)