Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Viga

Novinky
Detská drevená hra Viga Trafiť cieľ

Skvelá hra s hádzaním fazuľových vrecúšok na cieľdo dreveného stojana s farebnými loptičkami.Snažte sa hádzať vrecúška s fazuľou do otvorov, čím vyšši..

25.69€

Novinky
Detská drevená hračka Viga skladačka s korálky

Puzzle 2 v 1 od spoločnosti Viga je jednou z najkrajších hračiek, ktorá dlho vydrží a poskytne vášmu dieťaťu mnoho rokov zaujímavej a kreatívnej hry. ..

34.88€

Detská drevená magnetická mozaika Viga Detská drevená magnetická mozaika Viga

Firma Viga oferuje magnetyczną mozaikę do układania. Ten piękny produkt składa się z 40 drewnianych kolorowych klocków o różnych kształtach i kolorach..

25.69€

Novinky
Detska drevěná sada make-up Viga

Kozmetická taštička s doplnkami na líčenie je ideálnou hračkou pre malé princezné. Ktorá si už neraz požičala od mamičky lesk na pery alebo očné tiene..

17.48€

Detská drevená váha Viga Detská drevená váha Viga

Sada obsahuje váhu so závažím. Ideálne pri hre na obchod, vaše dieťa sa naučí vážiť tovar.Celá hračka je vyrobená z bukového dreva a natretá nezávadný..

21.18€

Detská skladačka Viga Ozubené kolesá Detská skladačka Viga Ozubené kolesá

Tento hlavolam obsahuje 11 farebných drevených koliesok, ktoré treba umiestniť na hraciu plochu tak, aby sa po otočení žltého kolieska s červenou guľô..

25.74€

Detská skladačka Viga Ozubené kolesá a tvary Detská skladačka Viga Ozubené kolesá a tvary

Vzdelávacie skladačka Tvary so zubami od spoločnosti VIGA je ideálnym darčekom pre každé dieťa. Vzdelávacia skladačka sa osvedčí ako pomôcka pri rozvo..

21.13€

Detská skladačka Viga Ozubené kolesá a Zvieratá Detská skladačka Viga Ozubené kolesá a Zvieratá

Detská skladačka VIGA s ozubenými kolieskami a zvieratkami je ideálnym darčekom pre každé dieťa. Vzdelávacia skladačka sa osvedčí ako pomôcka pri rozv..

16.00€

Detské drevené 3D puzzle Viga Farma Detské drevené 3D puzzle Viga Farma

Detské drevené 3D puzzle Viga Farma. Toto puzzle, premení deti na malých farmárov, ktoré si vytvoria svoju malú farmičku. Dozvie sa tiež, ako vyzerá ž..

25.12€

Detské drevené autíčka Viga

Súprava vozidiel Viga je jednou z najkrajších hračiek, ktorá dlho vydrží a poskytne vášmu dieťaťu mnoho rokov zaujímavej a kreatívnej hry. Šesť jedine..

18.88€

Novinky
Detské drevené krosná Viga Detské drevené krosná Viga

Tkáčske krosná - ručne vyrobené, drevené, vďaka ktorým si dieťa môže vytvoriť vlastnú látku. Je to kreatívna hračka, ktorá ovplyvňuje detskú predstavi..

29.15€

Detské drevené magnetické figúrky Viga Detské drevené magnetické figúrky Viga

Magnetické figúrky - deti od Viga sú vynikajúcou hračkou na rozvoj kreativity a predstavivosti. Farebné 3D kocky upútajú pozornosť a zaujmú vaše dieťa..

10.52€

Detské drevené magnetické kocky Viga Detské drevené magnetické kocky Viga

Kocky možno skladať rôznymi spôsobmi, buď podľa vlastnej kreativity, alebo podľa priložených kariet, ktoré ponúkajú puzzle rôznej náročnosti. Magnetic..

23.57€

Novinky
Detské drevené magnetické puzzle Viga Detské drevené magnetické puzzle Viga

Farebné puzzle Viga magnetické kocky - doprava je skvelá hračka, ktorá umožní dieťaťu rozvíjať logické myslenie a batoľa sa naučí nové spôsoby cestova..

20.28€

Detské drevené magnetické puzzle Viga Ovoce a Zelenina Detské drevené magnetické puzzle Viga Ovoce a Zelenina

Magnetická kocka Viga Farebné puzzle - zelenina a ovocie je skvelá hračka, ktorá umožní vášmu dieťaťu rozvíjať logické myslenie. Magnetické puzzle umo..

20.15€

Novinky
Detské drevené metro Viga Detské drevené metro Viga

Magnetické - Metro poskytne vášmu dieťaťu zábavu na dlhý čas. Vzdelávacia, farebná a jednoduchá súprava učí koordináciu ruka-oko a povzbudzuje vaše ba..

9.26€

Novinky
Detské drevené puzzle s úchytmi Montessori Viga Slon Detské drevené puzzle s úchytmi Montessori Viga Slon

Od najútlejšieho veku dieťaťa je dôležité podporovať jeho vývoj utváraním základných myslenkových procesov. Ich správny vývoj v tomto období je záruko..

8.20€

Detské drevené puzzle s úchytmi Montessori Viga Zebra Detské drevené puzzle s úchytmi Montessori Viga Zebra

Od najútlejšieho veku dieťaťa je dôležité podporovať jeho vývoj utváraním základných myslenkových procesov. Ich správny vývoj v tomto období je záruko..

8.20€

Detské drevené puzzle s úchytmi Montessori Viga Žirafa Detské drevené puzzle s úchytmi Montessori Viga Žirafa

Od najútlejšieho veku dieťaťa je dôležité podporovať jeho vývoj utváraním základných myslenkových procesov. Ich správny vývoj v tomto období je záruko..

8.69€

Novinky
Detské drevené puzzle s úchytmi Viga Farma

Detské drevené puzzle s úchytmi Viga Farma. Puzzle na drevenom podklade je tvorené dielikmi s obrázkami, ktoré nájdete na každej farme. Deťom sa vďaka..

9.17€

Detské drevené puzzle s úchytmi Viga Jedlo Detské drevené puzzle s úchytmi Viga Jedlo

Krásne, farebné detské drevené puzzle s úchytmi Viga. Deťom sa vďaka úchytom puzzle lepšie držia v prstoch a ľahšie sa pridávajú do určených miest. Ti..

4.83€

Detské drevené puzzle s úchytmi Viga More

Krásne, farebné detské drevené puzzle s úchytmi Viga More. Puzzle na drevenom podklade sú tvorené dielikmi s obrázkami zvierat, ktoré nájdete v každom..

8.14€

Novinky
Detské drevené puzzle s úchytmi Viga prekvapenie Farma

Krásne, farebné drevené detské puzzle s úchytkami Viga. Vďaka úchytom sa deťom puzzle ľahšie drží v prstoch a ľahšie sa vkladá na určené miesta. Pomáh..

7.44€

Novinky
Detské drevené puzzle s úchytmi Viga Transport Detské drevené puzzle s úchytmi Viga Transport

Krásne, farebné detské drevené puzzle s úchytmi Viga. Deťom sa vďaka úchytom puzzle lepšie držia v prstoch a ľahšie sa pridávajú do určených miest. Ti..

5.99€

Zobrazenie 1 až 24 z 236 (10 stránok)