Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Hudobné nástroje, hračky

Adam Toys Detská tamburína s motívom líšky - modrá Adam Toys Detská tamburína s motívom líšky - modrá

Detská tamburína s motívom zajačika. Deti jej budú určite milovať pre krásnu farbu aj obrázok. Tamburína s tromi zvončekmi na drevenom ráme. Membrána..

6.36€

Adam Toys Drevená gitara zvieratka Adam Toys Drevená gitara zvieratka

Drevená gitara zvieratka Senzačný šesťstrunová farebná gitara s motívom lesných zvieratiek pre budúce malé gitaristu. Detský hudobný nástroj podporu..

21.56€

Adam Toys Hudobné stolček Adam Toys Hudobné stolček

Adam Toys Hudobné stolček. Hudobná sada bola navrhnutá tak, aby vyvolala záujem o hudbu od útleho veku. Vďaka svojmu obsahu sa dieťa môže naučiť rô..

27.56€

Adam Toys Xylofón medvedík Adam Toys Xylofón medvedík

Xylofón medvedík. Pestro farebný drevený xylofón v tvare medvedíka pre malé deti. Dieťa uchopí paličky a môže sa hrať. Hračka, ktorá zaujme zvukom i..

13.16€

Eco Toys Drevená edukačná šmykľavka s xylofónom Eco Toys Drevená edukačná šmykľavka s xylofónom

Edukačná dráha s xylofónom. Sada obsahuje: - 6 áut, - 5-stupňová šmykľavka pre autá, - xylofón s paličkami, - ozubené kolesá. Rozmery výrobku: ..

19.97€

Eco Toys Hrajúcá interaktívná podložka s hrazdičkou, chrasítky a projektorom, mätová Eco Toys Hrajúcá interaktívná podložka s hrazdičkou, chrasítky a projektorom, mätová

Hrajúce interaktívne podložka s hrazdičkou a chrasítky Podložka je vyrobená z mäkkého a na dotyk príjemného materiálu. Rozvíja manuálne a motorické..

35.56€

Novinky
Eco Toys Klávesové organ s mikrofónom mp3 - ružové Eco Toys Klávesové organ s mikrofónom mp3 - ružové

ELEKTRONICKÉ KLÁVESNICA. Vďaka tejto hračke bude mať vaše dieťa príležitosť prejsť do sveta melódií, zvukov a skladať vlastné pesničky. Klavír vyze..

33.15€

Harmonika drevená 13cm 4 farby v blistru 12ks v boxe

Krásna farebná fúkacia harmonika pre malé hudobníkov. Harmonika je vyrobená z kvalitného dreva. Táto fúkacia hračka vypestuje u detí lásku k hudbe už ..

7.13€

Legler Detská drevená tamburína Liška - modrá Legler Detská drevená tamburína Liška - modrá

Detská tamburína s motívom líšky. Tamburína bude pre vaše dieťa dokonalým nástrojom k napodobňovaniu zvukov jeho obľúbených piesní. Bude to tiež sk..

10.97€

Magni Detský drevený hudobný set / flauta, rumba gule, kastanety / - čierny Magni Detský drevený hudobný set / flauta, rumba gule, kastanety / - čierny

Hudobná sada bola vyvinutá s cieľom rozvíjať záujem o hudbu aj u najmenších detí. Vďaka jej obsahu si môžete doma vytvoriť vlastné koncertné kapelu. H..

19.97€

Moni Detské kladivo so zvukmi, ružové Moni Detské kladivo so zvukmi, ružové

- Blikajúce svetlá a rôzne melódie. - Jednoduché držanie pre malé ruky. - Kladivo je vyrobené z plastu a lakované pestrými farbami, ktoré určite upúta..

8.01€

Moni Detský TV ovládač, tyrkys

- Hra je vybavená radom hudobných tlačidiel. - Jednoduché držanie pre malé ruky. - Prispieva k ľahšiemu rozpoznávaniu rôznych tvarov a farieb dieťaťom..

11.40€

Moni Hudobná detská gitara Moni Hudobná detská gitara

Vhodné pre deti od 12 mesiacov. Má rozmanité hudobné tlačidlá, prispieva k rozpoznávaniu rôznych tvarov a farieb dieťaťom ak rozvoju jeho zrakových a..

8.43€

Moni Hudobný detský telefon, tyrkys Moni Hudobný detský telefon, tyrkys

Vhodné pre deti od 12 mesiacov. Má rozmanité hudobné tlačidlá, prispieva k rozpoznávaniu rôznych tvarov a farieb dieťaťom ak rozvoju jeho zrakových a..

8.43€

Teddies Zobcová flauta plast 27cm Teddies Zobcová flauta plast 27cm

Zobcová flauta plast 27cm. Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujem..

2.63€

Novinky
Tulimi Elektronické piánko, Čajník, ružové Tulimi Elektronické piánko, Čajník, ružové

Interaktvní piánko v tvare čajníka. Krásne farebné piánko po stlačení jednotlivých zvieratiek vydá zvuk zvieratka, ktoré bolo stlačené. Prehráva aj..

9.96€

Tulimi Elektronické piánko, Čajník, tyrkysové Tulimi Elektronické piánko, Čajník, tyrkysové

Interaktvní piánko v tvare čajníka. Krásne farebné piánko po stlačení jednotlivých zvieratiek vydá zvuk zvieratka, ktoré bolo stlačené. Prehráva aj..

9.96€

Tulimi Elektronické piánko, Hríbik, oranžové/červené Tulimi Elektronické piánko, Hríbik, oranžové/červené

Interaktvní piánko v tvare hríbku. Krásne farebné piánko po stlačení jednotlivých zvieratiek vydá zvuk zvieratka, ktoré bolo stlačené. Prehráva aj ..

11.16€

Tulimi Loptička so zvukom a svetlom, Opička Tulimi Loptička so zvukom a svetlom, Opička

Zvuková loptička je ideálna hračka pre zabavenie vášho dieťaťa, zároveň rozvíja jemnú motoriku a ostatné zmysly. Uprostred lopty sa ukrýva opička, kto..

9.16€

Tulimi Piánko, Slon, modrá Tulimi Piánko, Slon, modrá

Interaktvní piánko v tvare slona. Skvelé piano s mnohými predprogramovanými zvukmi a melódiami! Perfektný pre prvý kontakt s hudobnou teóriou, pre ..

9.97€

Tulimi Piánko, Sloník Tulimi Piánko, Sloník

Interaktívne piánko v tvare slony. Funkcia hračky: - zvukové efekty, - svetelné efekty, - možnosť zvýšenie a zníženie tlaku, - otáčanie chobota s..

17.96€

Tulimi Vzdelávací hudobný budík pre deti - modrý Tulimi Vzdelávací hudobný budík pre deti - modrý

Hudobný budík. Predstavujeme senzačnú hračku v tvare klasického budíka, ktorá sa vyznačuje mnohými skladbami a svetelnými efektmi. Budík spieva, odri..

15.16€

Tulimi Vzdelávací hudobný budík pre deti - ružový Tulimi Vzdelávací hudobný budík pre deti - ružový

Hudobný budík. Predstavujeme senzačnú hračku v tvare klasického budíka, ktorá sa vyznačuje mnohými skladbami a svetelnými efektmi. Budík spieva, odri..

15.16€

Tulimi Vzdelávacia senzorická kocka Tučniak 7v1 s labyrintom, ružová Tulimi Vzdelávacia senzorická kocka Tučniak 7v1 s labyrintom, ružová

Vzdelávacia senzorická kocka 7v1 Kocka je vyrobená z kvalitného plastu. Vyznačuje sa krásnymi a atraktívnymi farbami a veľkým dôrazom na každý detail..

22.36€

Zobrazenie 1 až 24 z 26 (2 stránok)