Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Interaktívne hračky so zvukom, projektory

Artist Obojstranná tabuľa pre maľovanie kriedou i fixkou Artist Obojstranná tabuľa pre maľovanie kriedou i fixkou

Obojstranná tabuľa. Tabuľa s dvoma panelmi je veľmi stabilný, je vhodná pre maľovanie kriedou alebo fixky. Hračka ponúka možnosť zahrať si stolný ..

26.15€

Bábika / Panáček chlapec Tomáš handrová plyš 40 cm hovoriaci na karte v sáčku 0+ Bábika / Panáček chlapec Tomáš handrová plyš 40 cm hovoriaci na karte v sáčku 0+

Veselý látkový chalan Tomáš sa po stlačení bruška smeje a hovorí: Ahoj ..., Čau ..., Ham, ham ..., Jucha, jupí ..., Ha ha ha ..., Brrrr ..., Hop, bác ..

10.79€

Novinky
Baby Artyk Interaktívny plyšový králiček Natália, biely Baby Artyk Interaktívny plyšový králiček Natália, biely

Interaktívna hračka plyšový zajačik s fľaštičkou.Interaktívny biely zajačik v sade s fliaš je perfektnou ponukou pre najmenších milovníkov zvierat.Hra..

18.60€

BabyOno Projektor s melódiou - Ježek Hugo, sivý BabyOno Projektor s melódiou - Ježek Hugo, sivý

BabyOno Projektor s melódiou - Ježek Hugo, sivý. Projektor vytvára magickú atmosféru pre zaspávanie. Magické hviezdičky a upokojujúce hudba upokoj..

28.52€

BabyOno Projektor s melódiou - Ovečka Scarlet, biela BabyOno Projektor s melódiou - Ovečka Scarlet, biela

Projektor vytvára magickú atmosféru pre zaspávanie. Magické hviezdičky a upokojujúce hudba upokojí dieťa, ktoré jednoduchšie zaspí. Projektor je možn..

28.52€

Balančná veža, pyramída - Medvedík

Balančná veža, pyramída Spodná základňa bola navrhnutá tak, že celá konštrukcia stojí zvislo, ale tiež sa môže otáčať a pohybovať do strany (napr. ..

10.27€

Balančná veža, pyramída - Žirafka

Balančná veža, pyramída Spodná základňa bola navrhnutá tak, že celá konštrukcia stojí zvislo, ale tiež sa môže otáčať a pohybovať do strany (napr. ..

10.27€

Balančná veža, pyramída s hudbou - Jednorožec Balančná veža, pyramída s hudbou - Jednorožec

Balančná veža, pyramída . Bavte sa s jednorožcom stavaním pyramídy z farebných krúžkov a počúvaním veselej melódie! Hranie pri triedení alebo zlad..

18.02€

Biba Toys Závesná plyšová hračka s vibráciou a hrkálkami, Chobotnice Pirát

Plyšový prívesok s vibráciami, zvonček Pirátska chobotnica. Pri vytiahnutí vibruje, môže byť odhalené oko piráta, má pískaciu topánku, hrkálky, zrkadl..

13.06€

Canpol Babies Plyšová hračka s projektorom - Koloušek, hnedá Canpol Babies Plyšová hračka s projektorom - Koloušek, hnedá

Plyšová hračka s projektorom Sova. Roztomilá plyšová hračka s hracou skrinkou a projektorom bude vďaka rôznym melódiám a tiež premietaniu farebných h..

25.75€

Canpol Babies Plyšová hračka s projektorom - Koloušek, ružová Canpol Babies Plyšová hračka s projektorom - Koloušek, ružová

Plyšová hračka s projektorom Sova. Roztomilá plyšová hračka s hracou skrinkou a projektorom bude vďaka rôznym melódiám a tiež premietaniu farebných h..

25.75€

Chicco  Projektor s melódiou Next 2 Moon - Medvedík ružový Chicco  Projektor s melódiou Next 2 Moon - Medvedík ružový

Chicco Projektor s melódiou Next 2 Moon - Medvedík. Projektor vytvára magickú atmosféru pre zaspávanie. Magické hviezdičky a hudba upokojí dieťa, ..

39.64€

Chicco  Projektor s melódiou Next 2 Stars - Medvedík bežový Chicco  Projektor s melódiou Next 2 Stars - Medvedík bežový

Chicco Projektor s melódiou Next 2 Stars - Medvedík. Projektor vytvára magickú atmosféru pre zaspávanie. Magické hviezdičky a upokojujúce hudba up..

41.38€

CHICCO Hrajúca nočná obloha - ružová

Chicco Lampička hrajúca nočná obloha. ..

37.82€

CHICCO Hrajúci a svietiaci mesiac so škriatkom

CHICCO Medvedík s projektorom a melódiou. Plyšová hračka s mechanizmom ukrytým v brušku, vďak..

21.55€

Chicco Interaktívny panel s melódiou a lampičkou - modrý Chicco Interaktívny panel s melódiou a lampičkou - modrý

Rad Chicco First Dreams sa skladá z krásnych hračiek, ktoré sprevádzajú deti počas spánku alebo odpočinku vďaka hudbe, zvukom a svetelným efektom a vy..

31.69€

Chicco Interaktívny projektor Foxy - oranžový Chicco Interaktívny projektor Foxy - oranžový

Projektor v tvare Fox, ideálny na vytvorenie dokonalej atmosféry počas spánku! Čas spania nebol nikdy taký farebný!Postavte Foxy svojim bábätkám na no..

24.16€

Chicco Kolotoč nad postieľku Next 2 Dreams - Macko ružový Chicco Kolotoč nad postieľku Next 2 Dreams - Macko ružový

Kolotoč sprevádza dieťa do stavu relaxácie, pokoja a pokojeného spánku vďaka hudobným zvukom, šumu a jemného osvetlenia. Charakteristika: - 20 minút ..

39.24€

Novinky
Detská edukačná tabuľka veľká Detská edukačná tabuľka veľká

Detská edukačná tabuľka patria medzi montessori hračky, kde sa deti prirodzenou cestou pomocou hry vzdelávajú, rozvíjajú zručnosti, tvorivosť, kreativ..

45.50€

Novinky
Detská edukačná tabuľka Žirafka - veľká Detská edukačná tabuľka Žirafka - veľká

Detská edukačná tabuľka patrí medzi montessori hračky, kde sa deti prirodzenou cestou pomocou hry vzdelávajú, rozvíjajú zručnosti, tvorivosť, kreativi..

34.12€

Novinky
Dětská edukační tabulka Žirafka - modrá Dětská edukační tabulka Žirafka - modrá

Detská edukačná tabuľka patrí medzi montessori hračky, kde sa deti prirodzenou cestou pomocou hry vzdelávajú, rozvíjajú zručnosti, tvorivosť, kreativi..

31.84€

Discovery Balančná veža, pyramída s hudbou - Dino, tyrkys Discovery Balančná veža, pyramída s hudbou - Dino, tyrkys

Balančná veža, pyramída . Bavte sa s dinosaurom stavaním pyramídy z farebných krúžkov a počúvaním veselej melódie. Rozprávkovo farebný dinosaurus m..

17.02€

Discovery Svietiaca korálková hračka - Jednorožec, lila

Plyšová hračka Dinosaurus. Zvuk dažďa na dosah vášho batoľaťa. Aj vtipný dinosaurus skrýva v brušku farebné korálky, ktoré pri trasení s hračkou vese..

9.08€

Euro Baby Detský mikrofón so zvukmi a svetlami

Detský mikrofón so zvukmi a svetlami. S detským mikrofónom so svetlami a zvukmi sa vaše deti budú cítiť ako ozajstní speváci. Je určená pre deti od..

8.30€

Zobrazenie 1 až 24 z 130 (6 stránok)