Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Stavebnice, lego, puzzle

Adam Toys Náučné drevené hodiny - Medvedík Adam Toys Náučné drevené hodiny - Medvedík

Drevené náučné hodiny. Na drevenom číselníku sú vyznačené 3 rady čísel: - modrý pás - hlavné doba od 1 do 12. - vnútorné biele číslice - hodiny 24..

3.97€

Novinky
Akuku Edukačná drevená vkladačka - Slon Akuku Edukačná drevená vkladačka - Slon

Drevené puzzle. Táto jednoduchá hádanka bude mať pre vašich najmenších veľa výhod. Rozvíja motoriku, koordináciu, logické myslenie a sústredenie.Far..

5.15€

Novinky
Akuku Edukačná drevená vkladačka - Sova Akuku Edukačná drevená vkladačka - Sova

Drevené puzzle. Táto jednoduchá hádanka bude mať pre vašich najmenších veľa výhod. Rozvíja motoriku, koordináciu, logické myslenie a sústredenie.Far..

5.15€

Novinky
Akuku Edukačná vkladačka/puzzle s úchytmi - Ovocie Akuku Edukačná vkladačka/puzzle s úchytmi - Ovocie

Drevené puzzle. Vďaka drevenej skladačke bude vaše dieťa rozvíjať a cvičiť: - schopnosť uchopiť, - logické myslenie pri úprave do vhodného tvaru, -..

6.36€

Novinky
Akuku Edukačná vkladačka/puzzle s úchytmi - Safari Akuku Edukačná vkladačka/puzzle s úchytmi - Safari

Drevené puzzle. Vďaka drevenej skladačke bude vaše dieťa rozvíjať a cvičiť: - schopnosť uchopiť, - logické myslenie pri úprave do vhodného tvaru, -..

6.36€

Bigjigs drevené magnetické puzzle - morský svet Bigjigs drevené magnetické puzzle - morský svet

Drevené magnetické puzzle - morský svet. Kto žije pri mori? Vaše dieťa sa to naučí pri hraní s magnetickou skladačkou Bigjigs. Táto hračka podporu..

11.37€

Drevená pyramída Disney skladačka - Kačer Donald Drevená pyramída Disney skladačka - Kačer Donald

Drevená pyramída Disney - Medvedík Pú. Táto fantastická hračka je ideálny darček pre vaše dieťa. Pyramída Mickey Mouse sa skladá zo 4 navliekací..

8.23€

Drevené zábavné puzzle vkladacie - Zvieratká na farme

Drevené zábavné puzzle vkladacie Tulimi. Tieto fantastické drevené puzzle zabavia každé dieťa. Pestrofarebnosť podporuje rozvoj detskej motoriky..

7.56€

Drevené zábavné puzzle, na chytanie a vkladanie TULIMI - doprava

Drevené zábavné puzzle, na chytanie a vkladanie TULIMI. Tieto fantastické drevené puzzle zabaví každej dieťatko, môže ho ukladať ako puzzle alebo ..

7.56€

Drevený motorický labyrint Mickeyho svet, 30 x 30 x 3 cm Drevený motorický labyrint Mickeyho svet, 30 x 30 x 3 cm

Drevený motorický labyrint - Mickey. Táto fantastická hračka je ideálny darček pre vaše dieťa. Drevené hračky © Disney vynikajú jedinečným diza..

19.40€

Kocky baby blocks  Wader, 20 dielkov

Kocky baby blocks Wader 20 dielikov. TIP NA DARČEK. Hračka pre najmenších vhodná pre deti od 1 roka. Hračky Wader sú vyrobené z kvalitných, zdra..

9.04€

Kocky middle blocks  Wader + samolepky - 33 kusov Kocky middle blocks  Wader + samolepky - 33 kusov

Kocky uprostred blokov Wader + samolepky - 33 kusov. TIP NA DARČEK. Hračka pre tých najmenších, vhodné pre deti od 1 roka. Hračky Wader sú vyrobené ..

9.30€

Lego Duplo - Hasičský vrtuľník a policajné autíčko Lego Duplo - Hasičský vrtuľník a policajné autíčko

Lego Duplo - Hasičský vrtuľník a policajné autíčko. Stavebnica Lego podporuje zručnosť a rozvíja tvorivosť a fantáziu vášho dieťaťa. V porovnaní s ..

13.16€

Lego Duplo - Vláčik so zvieratkami ze ZOO Lego Duplo - Vláčik so zvieratkami ze ZOO

Lego Duplo - Vláčik so zvieratkami. Stavebnica Lego podporuje zručnosť a rozvíja tvorivosť a fantáziu vášho dieťaťa. V porovnaní s inými stavebnica..

25.97€

Puzzle dopravné prostriedky

Poskladaj si jeden zo šiestich dopravných prostriedkov, ktoré je možné zložiť z dvoch až troch veľkých dielikov! Toto super puzzle je vyrobené z lepen..

3.65€

Puzzle farma 208 ks, 90x64 cm Puzzle farma 208 ks, 90x64 cm

Puzzle šťastná farma ponúka deťom kreatívne a múdru zábavu. Z 208 veľkých dielikov si poskladajú obrázok farmy vrátane farmára a jeho domácich zvie..

11.25€

Puzzle Šatník medvede drevo farebný v krabici 19x14x4cm Puzzle Šatník medvede drevo farebný v krabici 19x14x4cm

Puzzle Šatník medvede drevo farebný v krabici 19x14x4cm. Drevené puzzle s medveďmi a ich šatníkom. Převlékejte medveďmi podľa počasia alebo udalostí...

9.08€

Puzzle veľké zvieratá domáce Puzzle veľké zvieratá domáce

Krásne puzzle pre malé deti. Balenie obsahuje šesť milých domácich zvieratiek, ktoré možno zložiť z dvoch až troch veľkých dielikov. Každé zvieratko m..

4.22€

Novinky
Puzzle zvieratá v džungli 208 ks, 90x64 cm Puzzle zvieratá v džungli 208 ks, 90x64 cm

Puzzle zvieratá v džungli ponúka deťom kreatívne a múdru zábavu. Z 208 veľkých dielikov si poskladajú obrázok zvierat, ktoré žijú v africkej džungli ..

9.96€

Novinky
Rappa Kubus Prasiatko Peppa, 12 kociek

Kubus Prasiatko Peppa, 12 kociek. Od 3 rokov. Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7..

12.32€

Rappa Puzzle 24 MAXI Tatra Rappa Puzzle 24 MAXI Tatra

Puzzle 24 MAXI Tatra. Od 2 rokov. Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ď..

9.74€

Novinky
Rappa Puzzle 24 Prasiatko Peppa Rappa Puzzle 24 Prasiatko Peppa

Puzzle 24 Prasiatko Peppa. Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - 7prac. dni. Ďakujeme ..

6.52€

Rappa Puzzle 24 Zetor Rappa Puzzle 24 Zetor

Puzzle 24 Zetor. Pre chlapcov aj dievčatá od 4 rokov. Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru med..

6.52€

Rappa Puzzle 3x55 Prasiatko Peppa Rappa Puzzle 3x55 Prasiatko Peppa

Puzzle 3x55 Prasiatko Peppa. 1 ks, od 5 rokov. Upozornenie! V prípade, že pri tovare svieti sklade v externom sklade - je dodanie tovaru medzi 3 - ..

8.46€

Zobrazenie 1 až 24 z 72 (3 stránok)