Hľadať
0 ks
Nákupný košík

Stavebnice, lego, puzzle

Adam Toys Drevené náučné kocky Antarktída - 9 ks Adam Toys Drevené náučné kocky Antarktída - 9 ks

Drevené kocky. Hra s kockami výborne trénuje trpezlivosť, manuálnu zručnosť a priestorovú predstavivosť.Pretože sa puzzle skladá z 9 kubických blokov,..

9.88€

Adam Toys Náučné drevené hodiny - Medvedík Adam Toys Náučné drevené hodiny - Medvedík

Drevené náučné hodiny. Na drevenom číselníku sú vyznačené 3 rady čísel: - modrý pás - hlavné doba od 1 do 12. - vnútorné biele číslice - hodiny 24..

3.94€

Adam Toys Skladacia pyramída s drevenými zvieratkami, Antarktída Adam Toys Skladacia pyramída s drevenými zvieratkami, Antarktída

Domčekové puzzle je vynikajúca hračka, ktorá vám umožní precvičiť motorickú koordináciu a obratnosť.Domčeky možno skladať na seba, počnúc najväčším s ..

17.42€

Akuku Edukačná drevená vkladačka - Slon Akuku Edukačná drevená vkladačka - Slon

Drevené puzzle. Táto jednoduchá hádanka bude mať pre vašich najmenších veľa výhod. Rozvíja motoriku, koordináciu, logické myslenie a sústredenie.Far..

5.59€

Akuku Edukačná drevená vkladačka - Sova Akuku Edukačná drevená vkladačka - Sova

Drevené puzzle. Táto jednoduchá hádanka bude mať pre vašich najmenších veľa výhod. Rozvíja motoriku, koordináciu, logické myslenie a sústredenie.Far..

5.59€

Akuku Edukačná vkladačka/puzzle s úchytmi - Ovocie Akuku Edukačná vkladačka/puzzle s úchytmi - Ovocie

Drevené puzzle. Vďaka drevenej skladačke bude vaše dieťa rozvíjať a cvičiť: - schopnosť uchopiť, - logické myslenie pri úprave do vhodného tvaru, -..

6.90€

Bigjigs Toys Drevené kocky Safari - 32 ks Bigjigs Toys Drevené kocky Safari - 32 ks

Drevené kocky. Hra s kockami výborne trénuje trpezlivosť, manuálnu zručnosť a priestorovú predstavivosť. Medzi klasickými blokmi s obdĺžnikovým, štv..

11.06€

Canpol babies Senzorická kruhová skladacia pyramída - 6 dielov - pestrofarebná Canpol babies Senzorická kruhová skladacia pyramída - 6 dielov - pestrofarebná

Canpol babies Senzorická kruhová skladacia pyramída Senzorické pyramídové puzzle je klasická vzdelávacia hračka, vďaka ktorej si dieťa precvičí manuá..

15.04€

Dráha guličková drevená Dráha guličková drevená

S drevenou guľkovou dráhou sa zabavia nielen Vaša ratolesť. Aj dospelí sa radi vrátia do detských rokov. Interaktívne stavebnica, ktorá rozvíja predst..

25.55€

Drevená hra múr, Viga - pre 2 hráčov Drevená hra múr, Viga - pre 2 hráčov

Drevená hračka - Múr. Jednoduché pravidlá, logické myslenie a zábava pre ľudí všetkých vekových kategórií, to sú základné vlastnosti tejto hry. Posta..

15.43€

Drevená stavebnica s číslami a písmenami v kocke Tulimi, 48 ks Drevená stavebnica s číslami a písmenami v kocke Tulimi, 48 ks

Detská farebná drevená hra.Drevené kocky 48 ks s písmenami, číslami a obrázkami + drevená krabička. Skvelé farebné kocky, z ktorých môžete vytvárať rô..

11.47€

Drevené Disney puzzle, domček pre najmenších Mickey a priatelia, 24 x 30 cm

Drevené Disney puzzle domček, Mickey a priatelia. Táto fantastická hračka je ideálny darček pre vaše dieťa. Krásne ilustrovaná drevená doska v t..

9.38€

Drevené kocky vo vedierku 50 ks, Trefl, Veselé mestečko Drevené kocky vo vedierku 50 ks, Trefl, Veselé mestečko

Drevené kocky v praktickom vedierku.Vzdelávacia sada 50 farebných tematických blokov s puzzle podložkou, vytvorená v spolupráci s psychológom, s ohľad..

24.17€

Drevené kocky vo vedierku 51 ks, Trefl, Ľadové Kráľovstvo Drevené kocky vo vedierku 51 ks, Trefl, Ľadové Kráľovstvo

Drevené kocky v praktickom vedierku.Vzdelávacia sada 51 farebných tematických blokov s podložkou puzzle, vytvorená v spolupráci s psychológom, s ohľad..

24.17€

Drevené kocky vo vedierku 53 ks, Medvedí prázdniny Drevené kocky vo vedierku 53 ks, Medvedí prázdniny

Drevené kocky v praktickom vedierku.Vzdelávacia sada 53 farebných blokov s prázdninovou tematikou vytvorená v spolupráci s psychológom s ohľadom na po..

21.78€

Drevené kocky vo vedierku 53 ks, Trefl, Morský svet

Drevené kocky v praktickom vedierku.Vzdelávacia sada 53 farebných blokov s morskou tematikou vytvorená v spolupráci s psychológom s ohľadom na potreby..

21.78€

Drevené zábavné puzzle, na chytanie a vkladanie TULIMI - doprava

Drevené zábavné puzzle, na chytanie a vkladanie TULIMI. Tieto fantastické drevené puzzle zabaví každej dieťatko, môže ho ukladať ako puzzle alebo ..

7.50€

Drevený motorický labyrint Mickeyho svet, 30 x 30 x 3 cm Drevený motorický labyrint Mickeyho svet, 30 x 30 x 3 cm

Drevený motorický labyrint - Mickey. Táto fantastická hračka je ideálny darček pre vaše dieťa. Drevené hračky © Disney vynikajú jedinečným diza..

19.24€

Hencz Toys Interaktívna pyramída Škrupiny - 6 dielov - pastelová Hencz Toys Interaktívna pyramída Škrupiny - 6 dielov - pastelová

Zmyslová výchova: rozvíja jemnú motoriku, stimuluje hmat. Je to kreatívna hračka, ktorá povzbudzuje batoľatá k objavovaniu ich zmyslov, učí koordináci..

15.43€

Hencz Toys Interaktívna pyramída Škrupiny - 6 dielov - pestrofarebná Hencz Toys Interaktívna pyramída Škrupiny - 6 dielov - pestrofarebná

Zmyslová výchova: rozvíja jemnú motoriku, stimuluje hmat. Je to kreatívna hračka, ktorá povzbudzuje batoľatá k objavovaniu ich zmyslov, učí koordináci..

15.43€

Minipuzzle miniMaxi 20 dielikov Bingovi priatelia/Králiček Bing 4 druhy v krabičke 8x11cm Minipuzzle miniMaxi 20 dielikov Bingovi priatelia/Králiček Bing 4 druhy v krabičke 8x11cm

Poskladajte si puzzle s motívom obľúbenej seriálu Bing. Môžete si vybrať zo štyroch druhov motívu. Puzzle obsahuje 20 Maxi dielikov. Puzzle rozvíja de..

2.23€

Náučné drevené vkladacie 3D puzzle Goki, Abeceda Náučné drevené vkladacie 3D puzzle Goki, Abeceda

Drevené puzzle.Tieto drevené 3D puzzle s písmenkami v pestrých farbách sú určené na skladanie aj učenie. Menšie deti môžu skúšať vkladať jednotlivé pí..

16.22€

Puzzle 4v1 Mačacie tím/44 cats v krabici 28x28x6cm

Skladanie puzzlí už dlho patrí k obľúbeným detským aktivitám. A nie je to činnosť, ktorá by dokázala zabaviť iba deti. Tieto puzzle patria medzi klasi..

9.36€

Puzzle dinosaury 208 ks, 90x64 cm Puzzle dinosaury 208 ks, 90x64 cm

Puzzle dinosaury ponúka deťom kreatívne a múdru zábavu. Z 208 veľkých dielikov si poskladajú obrázok života na Zemi pred mnohými miliónmi rokov. Prit..

11.48€

Zobrazenie 1 až 24 z 74 (4 stránok)